سالمون تند با سالسا انبه آووکادو

ناهار شام سالاد کربوهیدرات کم پروتیئن زیاد
رتبه مطلب: 5/0
(نظرات: 0)
کالری
330
چربی
18
کربوهیدرات
17
فیبر
3
پروتئین
24
زمان آماده سازی
15 دقیقه
زمان پخت
15 دقیقه
مجموع زمان
30 دقیقه

طرز تهیه ران مرغ سرخ شده تند

ناهار مرغ کربوهیدرات کم پروتیئن زیاد
رتبه مطلب: 5/0
(نظرات: 0)
کالری
190
چربی
6
کربوهیدرات
1
فیبر
1
پروتئین
30
زمان آماده سازی
15 دقیقه
زمان پخت
25 دقیقه
مجموع زمان
40 دقیقه

چرا باید رژیم غذایی داشته باشم؟

رعایت رژیم غذایی ورزشی که برای شخص شما طراحی شده باشد،‌ بدونِ هیچ شکی نتیجه‌اش تناسب اندام، عضله‌سازی و نزدیک و نزدیک‍تر شدن به رویای‌تان است. پس برای این‌که انرژی کافی داشته باشید، تمرینات‌تان را به خوبی و درستی انجام دهید و بدنتان قوی و عضلانی شود، باید به رژیم غذایی ورزشی خود پایبند باشید. این مطلب را از دست ندهید؛ چون به تمام سوالات شما درباره رژیم غذایی ورزشی پاسخ خواهیم داد.

رژیم غذایی ورزشکاران برای کاهش وزن

برای لاغری و کاهش وزن، به یک رژیم غذایی ورزشی اصولی نیاز دارید. رژیم غذایی شما باید حاوی مواد مغذی و ضروری باشد تا بدن انرژی کافی برای انجام ورزش و فعالیت را داشته باشد. احتمالا می‌پرسید با رژیم غذایی ورزشی چقدر کاهش وزن خواهید داشت؟ به شما قول می‌دهیم که با رعایت یک رژیم غذایی ورزشی مناسب و اصولی، به‌راحتی بتوانید هر ماه ۴ تا ۵ کیلو وزن کم کنید. خوراکی های لاغر کنند و عضله ساز را در ادامه می‌آوریم.

برنامه غذایی برای عضله سازی

رژیم غذایی ورزشی در عضله سازی نقش پررنگی دارد. اگر قصد عضله سازی دارید، در برنامه غذایی‌تان مقدار درشت مغذی‌هایی (چربی کربوهیدرات و پروتئین) که باید دریافت کنید، محاسبه می‌شود و می‌توانید آن را براساس اهداف‌تان تنظیم و بافت عضلات‌تان را تقویت و توده چربی‌تان را کم کنید. شما با رعایت رژیم غذایی ورزشی و انجام تمرینات برنامه ورزشی، به‌طور تضمینی می‌توانید در ۴۰ روز ۳ کیلو وزن مفید (عضله) اضافه کنید. بهترین راهکار برای رسیدن به هدف این است که شما برنامه غذایی ورزشی اختصاصی خودتان را داشته باشید. برنامه‌ای که با توجه به اهداف و شرایط بدنی‌تان طراحی شده باشد. برای گرفتن برنامه غذایی ورزشی خود با مربیان فیتامین فیتامین مشورت کنید.

فیت تایمز
با فیت تایمز بهتر دیده شوید
مجوزها
عضویت در خبرنامه
ثبت
طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت